Податкова зайнялась фіктивним постачальником «Промоборонекспорту»

Слідчі управління фінансових розслідувань ДПІ у Печерському районі отримали через суд тимчасовий доступ до документів Дочірнього підприємства держкомпанії «Укрспецекспорт» – «Промоборонекспорт».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду від 10 серпня.

Доступ отримано в рамках розслідування справи від 5 травня 2018 року за фактом фіктивного підприємництва, вчиненого повторно. З’ясовано, що невстановлені особи зареєстрували компанії, серед яких ТОВ «Фост-Агрос», ТОВ «Торгхаус», ТОВ «Броне-Сервіс» та ін.

У подальшому Державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство «Промоборонекспорт» відобразило у своїх документах придбання товарів у компанії «Броне-Сервіс». Але, як стверджують слідчі, придбання та походження товарів не підтверджується по ланцюгу постачання, у зв’язку з відображенням постачальниками у податкових накладних продажу товарно-матеріальних цінностей відмінних від куплених.

Суд дав слідчим тимчасовий доступ до документів про фінансово-господарську діяльність «Промоборонекспорту» і відносини з ТОВ «Броне-Сервіс». Крім того, суд дав доступ до матеріалів Держфінінспекції щодо всіх перевірок «Промоборонекспорту» за період з 01.01.2015 по 25.07.2018, в тому числі тих, які не виявили порушень на підприємстві.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check