Партнера екс-міністра Захарченка викликають до ГПУ у справі про майно золоторудника

Генпрокуратура викликає Валерія Бредихіна в якості підозрюваного у справі про заволодіння майном золоторудника в Закарпатській області за ціною нижче ринкової.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на повістку, опубліковану на сайті ГПУ.

Бредихіна викликають на 3 вересня для проведення слідчих та процесуальних дій у провадженні № 42016000000003656 від 24.11.2016 за ч. 5 ст. 191 ККУ про заволодіння майном ТОВ «Закарпатполіметали».

За інформацією ЗМІ, територія Мужіївського родовища площею 41,7 га перебуває в оренді ТОВ «Закарпатполіметали» на період до 2053 року. «Закарпатполіметали» засноване державною АК «Українські поліметали». Однак з 2007 року підприємство припинило роботу через фінансові труднощі.

З метою відновлення платоспроможності «Закарпатполіметали» почало розпродувати майно, яке скуповували фірми близькі до екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

За матеріалами справи, ліквідатор ТОВ «Закарпатполіметали» за попередньою змовою з керівником ТОВ «Карпатська рудна компанія» і ТОВ «Гірничо-геологічне підприємство «Бріком» Валерієм Бредихіним у 2013-2014 рр. вчинили заволодіння на користь останнього майном ТОВ «Закарпатполіметали», яке належить одному із державних підприємств, під час проведення процедури банкрутства, чим завдали збитків на суму понад 11 млн. грн.

У 2012 році «Карпатська рудна компанія» Бредихіна також отримала ліцензію на користування надрами Мужіївського родовища золота.

Валерій Бредихін мав спільну фірму «Линкруст» з дружиною Захарченка Людмилою. Крім того, він разом із екс-міністром МВС Віталієм Захарченком володіє торговою маркою «Трибушани».

Бредихін зареєстрований в окупованому Донецьку і вважається зниклим з листопада 2016 року, перебуває у розшуку. Раніше суд дав дозвіл на його затримання з метою приводу.

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check