Неодноразово судимий житель Луганщини по угоді з прокурором отримав 6 років за участь в «ЛНР»

Суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором і обвинуваченим Сергієм Дроботом.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на  вирок  Макарівського райсуду Луганської області від 1 серпня.

За матеріалами справи, з 12 січня 2017 року по 12 жовтня 2017 року чоловік добровільно служив у непередбаченому законом збройному формуванні. Був зарахований до військової частини Л-73438, яка входила до складу 2-ї окремої мотострілкової бригади «народної міліції» так званої «ЛНР», на посаду старшого стрільця 3-го мотострілецького відділення 3-го мотострілецького взводу 8-ї мотострілецької роти 3-го мотострілецького батальйону.

Зокрема, охороняв військову техніку в с. Успенка Луганської області, служив на на блокпості в с. Вишневий Діл з метою не допущення спостерігачів місії ОБСЕ до місць перебування військової техніки, охороняв склади боєприпасів у м. Луганськ та військову частину за місцем проходження служби, виконував бойові задачі щодо недопущення прориву військовослужбовців ЗСУ, також проходив службу в с. Весела Гора Слов’яносербського району Луганської області, звідки проводились обстріли військовослужбовців ЗСУ.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.2 ст. 260КК України як участь у діяльності непередбачених законом збройних формувань.

Чоловік уклав з прокурором угоду, в якій беззастережно визнав вину. Сторони дійшли згоди про покарання у вигляді 6 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Із тексту вироку відомо, що Дробот, починаючи з 2003 року, вже був чотири рази засуджений за крадіжки і хуліганство,  а також наругу над могилою. У 2003 році його відпустили з іспитовим терміном, у 2005 амністували, у 2006 за наругу над могилою був засуджений до 5 років і 1 місяця тюремного ув’язнення, яке відбув. У 2012 був засуджений на 5 років позбавлення волі за крадіжку, але звільнений з іспитовим терміном 3 роки.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check