НАБУ: радикал Скуратовський не декларував фірми дружини і позичку у 18 мільйонів

Національне антикорупційне бюро розслідує декларування недостовірної інформації нардепом від Радикальної партії Сергієм Скуратовським.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 15 серпня.

Йдеться про те, що у деклараціях за 2015 і 2016 роки Скуратовський не вказав корпоративні права дружини щодо низки компаній – ТОВ «Укрполіскорм», ПП «Грін-Грей», ТОВ «КУА «Євроінвест Плюс», ТОВ «КФ «Соло».

Крім того, у 2013 році «Укрполіскорм» уклало договір 20 млн грн дружині Скуратовського із терміном поверненн до 23 липня 2018 року. Всього жінка отримала 17,7 млн грн позики, але ці кошти в декларації відображені не були. У червні 2017 суд визнав «Укрполіскорм» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру.

НАБУ через суд отримало доступ до документів, на підставі яких відбувалося списання і зарахування готівкових коштів з банківських рахунків ТОВ «Укрполіскорм».

У квітні 2018-го у приміщенні ПП «Грін-Грей» в селі Софіївська Борщагівка детективи провели обшук.

До травня 2016 року Людмила Скуратовська була одноосібною засновницею «Укрполіскорм» зі статутним капіталом 8 млн грн і «Грін-Грей»  з 15,5 млн грн. У 2016 вона продала компанії, але її чоловік цей дохід також не задекларував. Крім того, детективи мають дані, що нардеп не декларував автомобілі, якими володіла його дружина.

Інформацію до ЄРДР щодо справи Скуратовського внесено 01 вересня 2017 року.

Відповідно до заяв про вчинення кримінального правопорушення від 25.07.2017 та від 25.08.2017, Скуратовський виступає фактичним власником яхти та беніфіціарним власником ряду юридичних осіб, таких як: ТОВ «Прімател», мальтійська компанія «Bogena Ltd», ПП «Грін-Грей», ТОВ «Укрполіскорм та інших юридичних підприємств за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Гагаріна, буд. 28.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check