НАБУ перевірить дзвінки довірених осіб Рабіновича

Національне антикорупційне бюро отримало тимчасовий доступ до даних про телефонні дзвінки довірених осіб нардепа від «Опозиційного блоку» Вадима Рабіновича.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду від 13 серпня.

29 травня 2018 НАБУ отримало копії рішень Національного агентства з питань запобігання корупції від 20.04.2018та від 20.04.2018  про результати повної перевірки декларації Рабіновича за 2015 рік щодо виявлення у ній ознак правопорушень.

Детектив пояснив, що доступ до даних про телефонні дзвінки потрібен для доведення чи спростування, що Рабінович і його родина користувались будинком та іншою нерухомістю, не внесеною до декларації.

Попередньо НАБУ з’ясовано, що нардеп міг зазначити недостовірні дані у деклараціях за 2015, 2016 та 2017 роки.

Зокрема, не задекларував право користування та витрати на оренду будинку та земельної ділянки, в якому проживав зі своєю дружиною у 2015-2016 роках, не задекларував внески до фондів пенсійного страхування у Державі Ізраїль, не вніс до декларації борг по кредиту у Bank Hapoalim BM the Yarkon (Ізраїль) та інформацію про володіння корпоративними правами компанії Dor Phoebus Ltd.

Крім того, не задекларовано право власності дружини на земельну ділянку площею 4,75 га в Київській обл.

Нагадаємо, що в червні суд уже давав НАБУ санкцію на запит в Ізраїль в рамках міжнародної правової допомоги, чи є Рабінович громадянином цієї держави.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check