НАБУ перевіряє декларації Дубневичів

Національне антикорупційне бюро розслідує справу про можливе недостовірне декларування і незаконне збагачення нардепів від БПП Богдана і Ярослава Дубневичів.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвали Солом’янського суду Києва.

Кримінальне провадження  №52018000000000622 зареєстроване 26 червня 2018 року за ч.3 ст. 209 (відмивання грошей), ст. 366-1 (недостовірне декларування), ч.3 ст. 368-2 КК. (незаконне збагачення).

У ході досудового розслідування НАБУ встановило обставини, що можуть свідчити про подання народними депутатами до декларацій особи за 2015-2017 роки завідомо неправдивих відомостей щодо грошових коштів, походження яких документально не підтверджується, а розмір у 4 рази більший розміру сукупного офіційного доходу отриманого цими депутатами та членами їх сімей за період з 01.01.1999 по 31.12.2015 роки, а також недекларування нерухомого майна, корпоративних прав і  доходу у формі дивідендів та від здачі майна у лізинг.

Також встановлено, що народними депутатами і членами їх родин, у період 2016 – 2017 років здійснено витрати, які значно переважають отримані за вказаний період доходи, що може свідчити про набуття ними у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджено доказами.

15 серпня суд дав детективам тимчасовий доступ до реєстраційних справ компаній Дубневичів в Управлінні державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міськради,  Пустомитівській і Яворівській райдержадміністрації.

Нагадаємо, що раніше НАБУ повідомило про підозру менеджерам компаній Дубневичів щодо заволодіння газом.

За версією НАБУ, підприємства-власники Новояворівської і Новороздольської ТЕЦ (Львівська обл.) впродовж 2013-2015 років уклали низку угод про закупівлю у НАК «Нафтогаз України» природного газу для виробництва теплової енергії для населення. Цей газ ТЕЦ купували за пільговими тарифами. Але, як з’ясували детективи, понад 300 млн кубометрів газу на суму 1,4 млрд грн. вони використали у власній господарській діяльності для виробництва електроенергії, яку реалізували ДП «Енергоринок» із собівартості електроенергоії, виробленої з газу за ринковою ціною.

Бенефіціарами вищезгаданих компаній є нардепи від БПП Богдан і Ярослав Дубневичі.

Читайте – Менеджер Дубневичів зберігав мільйон євро готівкою і наказував вигнати детективів НАБУ

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check