На Волині оперуповноваженого поліції шантажували перевіркою

Тимчасовий виконуючий обов’язків Волинського управління внутрішньої безпеки Нацполіції  підозрюється у вимаганні хабара в оперуповноваженого з райцентру за непритягнення до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду.

За матеріалами справи, т.в.о. Волинського управління внутрішньої безпеки Нацполіції знав, що оперуповноважений Старовижівського відділення поліції займається також іншою діяльністю, не пов’язаною з виконанням службових обов’язків, за що підлягає притягненню до адміністративної відповідальності.

22 червня оперуповноваженого викликали до управління внутрішньої безпеки і відібрали пояснення, при цьому без жодних матеріалів перевірок, які знаходяться в провадженні.

У той же день посередник мав повідомити оперуповноваженому, що є можливість вплинути на т.в.о. начальника Волинського УВБ і той знищить усі документи пов’язані із протиправною діяльністю при обов’язковій умові сплаті 3 тис. доларів.

Але посередник зрозумів, що може стати співучасником злочину, звернувся у правоохоронні органи і в подальшому діяв під їх контролем.

11 липня посередник передав  т.в.о. начальника Волинського УВБ 3 тис. доларів. Останній начебто на місці відрахував 500 доларів і залишив посереднику за виконану роботу. Після цього відбулося затримання.

За рішенням суду, керівник облуправління внутрішньої безпеки перебуває під цілодобовим домашнім арештом. За ч. 3 ст. 368 ККУ йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check