Компанію Юри Єнакіївського, яка освоювала «кіотські гроші», визнали банкрутом

Господарський суд Донецької області визнав ТОВ «Карпатибудінвест» банкрутом. Щодо компанії відкрита ліквідаційна процедура строком на 12 місяців.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на постанову суду від 7 серпня.

Керуючий санацією повідомив, що діяльність підприємства протягом 2017 року і першого кварталу 2018-го була збитковою. Протягом звітного періоду погашення заборгованості по заробітній платі не відбувалось, на даний момент у штаті працює 3 особи. План санації не виконано і платоспроможність підприємства не відновлена.

На 30.06.18р. балансова вартість оборотних та необоротних активів «Карпатибудінвест» становить 269,6 млн грн, а загальна вартість зобов’язань – 326,6 млн грн.

Ліквідатором призначили арбітражного керуючого Антона Ареф’єва.

Господарський суд отримав письмові пояснення від 20.06.18р. керуючого санацією щодо укладення договору відступлення права вимоги з ДП «Держекоінвест».

У 2015-2016 рр. «Карпатибудінвест» виграв позов про стягнення з Держекоінвесту 25,7 млн грн боргу.

У 2016 році  «Карпатибудінвест» відступив право вимоги цих коштів ТОВ «Надра Луганщини», що також пов’язана з Юрієм Іванющенком (останній відомий також як Юра Єнакіївський).

Нагадаємо, що у 2013 році «Карпатибудінвест», яким опосередковано через лондонські компанії володіла сім’я тодішнього нардепа від Партії регіонів Юрія Іванющенка, виграла тендер на утеплення об’єктів соцсфери у Луганській області на суму понад 200 млн грн.

Генеральна прокуратура розслідувала справу щодо можливого розкрадання так званих «кіотських грошей», виділених «Карпатибудінвесту». У 2016-му суд за заявою адвоката зобов’язав ГПУ закрити справу щодо Іванющенка у зв’язку з бездіяльність замгенпрокурора, який протягом року не прийняв жодного процесуального рішення у справі. Наразі ГПУ оскражує це рішення.

Реєстр кредиторів «Карпатибудінвесту» затвердили ще у серпні 2015 року. У списку вимоги 21 підприємства. Більшість претензій надійшли від компаній, пов’язаних з Юрієм Іванющенком та його бізнес-партнером Іваном Аврамовим. ФК «Стоік» – на 109,17 млн грн, ТОВ «Надра Луганщини» – 33,6 млн грн, ТОВ «Промтех-Юг» – 19,6 млн грн, закритий інвестфонд «Нові технології» – 9,07 млн грн, ТОВ  «Мітталсервіс» – 8,2 млн грн, ТОВ  «Альба ресурс» – 8,25 млн грн, ТОВ «Ставр» – 6,8 млн грн, ТОВ «Охоронна Агенція «Інтерсервіс» – 6,18 млн грн та ін. В сумі вони претендують на близько 200 млн грн.

Юрій Іванющенко та його партнер Іван Аврамов перебувають у всеукраїнському розшуку. Розслідування справ щодо них зупинено. За останніми даними, сім’я Іванющенка проживає в Монако.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check