ГПУ не відсудила для Мінагро пивний ресторан на Хрещатику

Господарський суд Києва відмовив заступнику генпрокурора у позові про визнання недійсним договору купівлі-продажу і витребування у ТОВ «ППМГ» приміщень на користь Міністерства аграрної політики і продовольства.

Про це інформує «Судовий репортер»  з посиланням на рішення суду від 17 липня. У справі може бути подано апеляцію.

Йдеться про нежилі приміщення площею 516 кв. м, розташовані  в Києві по вул. Хрещатик, 24.

У 2012 році Фонд держмайна прийняв рішення про приватизацію приміщення, що орендується ТОВ «КПШ», обліковується на балансі ДП «Агроівест» та перебуває в управлінні Мінагрополітики.

ТОВ «КПШ» 6 лютого 2013 року викупило об’єкт за 13 млн грн. 28 лютого 2013 року новим власником стало ТОВ «ППМГ»

У ході розслідування кримінального провадження експертиза показала, що ціна приміщення була вищою і становила 15 млн грн. Крім того, експертиза не підтвердила  проведення ремонту та здійснення невідємних поліпшень у спірному приміщенні. Тому, на думку прокурора, у ТОВ «КПШ» не могло виникнути право на приватизацію шляхом викупу.

Прокурор доводив, що про порушення при приватизації  стало відомо лише у 2017 році під час здійснення розслідування у кримінальному провадженні і тому вважає не пропущеним трирічний строк позовної давності.

Фонд держмайна проти позову заперечував і повідомив, що на підтвердження ремонту орендар надавав документи, а вартість приміщення перед продажем визначав оцінювач. Представник ФДМУ вказував, що до завдань будівельно-технічної експертизи, на яку посилався прокурор, не належить вирішення питань вартості майна.

У підсумку суд не встановив порушень при приватизації. Нового власника  суд визнав добросовісним набувачем майна.

Засновниками фірми-власника приміщення «ППМГ» є Юлія Очкас, Тетяна Кірімова, компанія «Монтагнайс» (Панама) і ТОВ «Нота-Продакшн». Засновниками останнього є Вілен Матвєєв і кіпрська компанія «Кострікс Ентерпрайзіс Лімітед».

У вказаному приміщенні знаходиться пивний бар «Шато».

У листопаді 2017 генпрокурор Луценко заявив, що за незаконну приватизацію частини будівлі Мінагрополітики керівнику Фонду держмайна Віталію Трубарову підготували підозру.

У червні 2018 на запит «Наших грошей» ГПУ повідомила, що підозру голові ФДМУ так і не вручили і розслідування триває.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check