Глава Дніпропетровської ДФС, з якою Насіров пив вино, має статус свідка у його справі, – прокурор

Керівник ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук, чию зустріч з Романом Насіровим зафіксували журналісти, має статус свідка у його справі.

Про це стало відомо в засіданні суду 13 серпня, повідомляє «Судовий репортер».

Прокурор Андрій Перов передав суду публікацію щодо зустрічі Насірова і Томчук. За його словами, остання є свідком у справі про надання розстрочок фірмам Онищенка.

«Зафіксовано у засобах масової інформації зустрічі Насірова з особами, які заявлені свідками… Зокрема з керівництвом ДФС у Дніпропетровській області пані Томчук. Одна з публікацій… Копія була долучена до клопотання. Томчук є свідком у кримінальному провадженні. Ми не можемо оцінювати це інакше як ризик тиску обвинуваченого на свідків у кримінальному провдженні», – прокоментував Перов.

На прохання прокурора суд продовжив Насірову обов’язки ще на два місяці.

Раніше за Насірова внесено 100 млн грн застави і суд застосував до нього низку процесуальних обов’язків. Він мусить носити електронний браслет, здати закордонні паспорти, не може без дозволу виїздити за межі Київської області, має з’являтися до суду, утримуватись від спілкування з іншим обвинуваченим та свідками.

Нагадаємо, недавно видання «Страна» оприлюднило фото і відео з Насіровим і начальницею ДФС у Дніпропетровській області Оксаною Томчук, зняті ввечері 27 липня.

«Зустріч колишнього і нинішнього податківців відбулася в ресторані «Мусафір» на Богдана Хмельницького, 3Б, що навпроти ЦУМу. Крім того, на знімку видно, що зі страв вони вирішили замовити манти – традиційну азіатську страву, аналог звичних нам пельменів або вареників», – писало видання.

Як відомо, що Шевченківський суд Києва розглядає справу по суті  з 27 листопада 2017 року. Екс-керівника ДФС Романа Насірова і начальника Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова обвинувачують у зловживанні владою і службовому підробленні при наданні компаніям нардепа Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов’язань на 2 млрд грн.

Наразі прокурор встиг зачитати 245 із 774 сторінок обвинувального акту.

На стадії досудового розслідування детективи НАБУ з’ясували, що за часів Насірова у фіскальній службі діяли алогоритми незаконних вказівок, свого роду «темники» для керівників підрозділів.

Раніше суд зобов’язав Державну міграційну службу м.Києва повернути екс-главі ДФС внутрішній паспорт громадянина України і скасував арешт годинників дружини Насірова.

31 січня 2018 року Кабінет міністрів звільнив Насірова з посади керівника Державної фіскальної служби. Тепер він оскаржує це рішення в суді.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check