Адвокат, який обіцяв за гроші впливати на суддів, пішов на угоду з прокурором

Адвокат, який одержав неправомірну винагороду за вплив на суддів, уклав з прокурором угоду про визнання винуватості.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Луцького міськрайонного суду Волинської області.

У квітні 2017-го до адвоката звернулась жінка по допомогу щодо цивільного позову про надання дозволу на тимчасове вивезення її неповнолітньої дитини за кордон без згоди батька. Адвокат оцінив свої послуги 10000 гривень. У середині листопада 2017 року адвокат, за матеріалами справи, переконав клієнтку, що особисто спілкується із суддями Луцького міськрайонного суду та за грошову винагороду у 600 доларів вплине на прийняття рішення суддею. Жінка гроші заплатила. Пізніше батько дитини подав апеляцію. Адвокат пообіцяв вплинути на суддів Апеляційного суду за 1200 доларів і отримав цю суму.

Аналогічно в лютому 2018 року адвокат отримав 3600 доларів за вплив на суддю Волинського окружного адміністративного суду за позовом до управління містобудування та архітектури Луцької міської ради, а також 1000 доларів від ПП «Тивера» за вплив на суддю Волинського окружного адмінсуду у справі про скасування штрафних санкцій ГУ ДФС у Волинській області за результатами податкової перевірки.

Під час досудового розлідування адвокат уклав з прокурором угоду про визнання винуватості за ст.369-2 ч.2 КК. Йому призначено покарання 25,5 тис. грн штрафу.

Суд також скасував арешт майна і повернув деякі речі суддям: жорсткий диск, мобільний телефон та системні блоки, а також 1000 доларів, вилучені в кабінеті голови Волинського окружного адмінсуду.

На вирок може бути подана апеляція протягом 30 днів.

Обвинувачений адвокат Павло Лозовський є братом голови Волинського окружного адмінсуду Олександра Лозовського.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check