Суд закінчує долучати письмові докази у справі Гречківського

Шевченківський суд Києва 20 липня долучив письмові докази у справі члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Долучені як матеріали сторони обвинувачення, так і захисту.

Прокурор Дмитро Вакаров долучив, зокрема, відповіді медичного закладу щодо обстеження обвинуваченого Олега Шкляра. Зміст цих документів не розголошувався. Також свої докази з цього приводу надав адвокат Шкляра.

Оскільки два інші захисники були відсутні в засіданні, то суд погодився наступного разу дати їм можливість долучити свої докази, якщо такі будуть. Далі суд має перейти до їх дослідження.

Сам Гречківський передав суду том обсягом 350 сторінок. Він повідомив, що це матеріали про «життєвий шлях провокатора Климчука». Йдеться про колишнього адвоката Анджея Климчука, який подав заяву про злочин на Шкляра і Гречківського.

Наступне засідання заплановане на 10 вересня.

Нагадаємо, що суд почав долучати письмові докази 6 березня цього року.

Члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського і арбітражного керуючого Олега Шкляра обвинувачують у незакінченому замаху на шахрайське заволодіння коштами в особливо великих розмірах, а саме 500 тис. доларів.

За ці гроші Гречківський нібито мав забезпечити рішення у господарських судах на користь ТОВ «Богадар». Ця фірма запатентувала спосіб виготовлення квасу і квасного сусла. У 2016 році інша фірма-виробник оскаржувала дійсність цих патентів.

За матеріалами справи, 21 вересня 2016 року адвокат Климчук, який діяв від імені компанії «Богадар», під контролем правоохоронців передав Шкляру частину грошей і той був затриманий.

У суді захист Гречківського і Шкляра відстоює версію, що Климчук діяв не як адвокат, а як провокатор, оскільки відомо, що він уже був заявником у схожій справі проти судді з Житомира.

Читайте також

СПРАВА ГРЕЧКІВСЬКОГО: допит потерпілого ч.1
СПРАВА ГРЕЧКІВСЬКОГО: допит потерпілого ч.2
СПРАВА ГРЕЧКІВСЬКОГО: допит Суса

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check