Суд призначив підготовче засідання у справі керівників Львівського бронетанкового заводу

Солом’янський районний суд Києва призначив підготовче судове засідання у справі за фактом розтрати коштів під час закупівлі двигунів для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду.

Засідання призначено на 3 серпня  на 9 год. 30 хв. за адресою м. Київ вул. Полковника Шутова,1.  Справу розглядатимуть судді – Марія Зелінська, Олена Курова і Оксана Криворот.

Обвинувачення висунуто директору та заступнику директора ДП «Львівський бронетанковий завод», начальнику Центрального бронетанкового управління ЗСУ, начальнику відділу в управлінні ЦБТУ ЗСУ та засновника ТОВ «Булет Лайн» за ч. 5 ст. 27, ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування встановлено, що ДП «Львівський бронетанковий завод» виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України (ЦБТУ ЗСУ) нових двигунів В-46-6 для танків Т-72. За документами, «ЛБТЗ» придбав у ТОВ «Булет Лайн» і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів. Зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни, які надійшли на завод були не новими, а такими, що були у використанні. До того ж, ці самі двигуни у 2008–2009 вже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України. Сума збитків, завданих державі через корупційне правопорушення – понад 14 млн грн.

Розслідування НАБУ тривало з листопада 2016 року, про підозру особам, причетним до реалізації корупційної схеми, повідомлено в липні 2017 року.

За вчинення вищевказаних кримінальних правопорушень посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check