Суд переходить до дослідження доказів у «сміттєвій справі» екс-зампрокурора області Корнійця

Десянський суд Києва 17 липня долучив 18 томів письмових доказів у справі про можливе захоплення екс-зампрокурора Київської області Олександром Корнійцем частки у підприємстві з вивезення сміття.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

У складі 18 томів є також записи на електронних носіях.

Суд перейде до дослідження матеріалів 25 липня.

Захист та обвинувачені Корнієць і його сестра Лариса Прокопенко не погоджувались із долученням деяких документів.

За словами адвоката Артема Федосіна, частина документів не має доказового значення. Зокрема, супровідні листи, ухвала суду про задоволення заяви про відвід слідчого, повідомлення про підозру, пам’ятка про процесуальні права, клопотання про запобіжні заходи, клопотання про продовження строків досудового розслідування, дані про курс валют, інформація про отримання Корнійцем кредиту та ін.

«Половину з цього треба викинути, це макулатура, ніяк не стосується справи!» – відреагував захисник.

Корнієць також просив повернути прокурору Янісу Сімонову деякі документи.

Виступає Корнієць

Лариса Прокопенко підтримала свого брата та адвокатів.

Суд вислухав позицію захисту,  але долучив усі матеріали.

Прокопенко

Екс-прокурор Корнієць звинувачується в тому, що з погрозами і використанням свого службового становища змусив власника фірми «Ніколсан» передати 50% підприємства його сестрі Ларисі Прокопенко.

За даними досудового розслідування, у 2010 – 2013 рр. Корнієць нібито вимагав та одержував від засновника ТОВ «Ніколсан» від 30 тис до 100 тис грн щомісячно.

У грудні 2013-го Корнієць начебто організував захоплення офісного приміщення та території ТОВ «Ніколсан» і вилучення всіх звітних фінансово-господарських документів товариства, підроблення протоколу загальних зборів шляхом використання підробленої печатки ТОВ «Ніколсан» та заміну директора.

Засновник компанії «Ніколсан» Олег Чайковський має у справі статус потерпілого. Його допит в суді ще не проводився.
За даними телепроекту «Наші Гроші з Денисом Бігусом», сестра Корнійця володіє понад 10 га землі в селі Малютянка під Києвом, котрі були відчужені з комунальної власності КП «Київзеленбуд» через підставних осіб.
Так звана «сміттєва справа» з’явилася в ході розслідування справи «діамантових прокурорів», де Корнієць також є обвинуваченим. Документи щодо фірми «Ніколсан» слідчі знайшли в нього вдома.
Як відомо, в Голосіївському суді Києва слухається справа за обвинуваченням екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і колишнього першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та їх спільника Валерія Гібаленка. Їм інкримінується отримання $150 тис хабара у підприємців, які намивали пісок. Прокурорів прозвали діамантовими після того, як вдома у Корнійця при обшуку знайшли 102 діаманти.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check