Печерський суд у жовтні візьметься за справу судді Голяшкіна

Печерський суд призначив підготовче засідання у справі колишнього судді Вищого адмінсуду Олега Голяшкіна на 3 жовтня.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на дані системи «Судова влада» і рішення суду.

Підготовче судове засідання планується на 3 жовтня на 17:30. Справу розглядатиме колегія у складі Володимира Карабаня (головуючий), Лариси Цокол та Ірини Литвинової.

У реєстрі оприлюднено дані, що Печерський суд отримав обвинувальний акт у справі ще 8 червня.

За версією детективів, суддя ВАСУ вніс завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 та 2016 роки. Йдеться про дві квартири у центрі Києва, записані на матір судді, але якими Голяшкін постійно користувався. Журналісти раніше з’ясували, що Голяшкін судиться за службове житло у Києві, стверджуючи, що йому ніде жити.

Нагадаємо, що Голяшкін хотів через суд вилучити відомості про свою справу з ЄРДР. Його захист вимагав визнати протиправними дії НАБУ щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань даних за ознаками кримінальних правопорушень. У квітні Окружний адмінсуд Києва закрив провадження у справі, оскільки вирішив, що справа має розглядатися не в адмінсуді, а в порядку КПК, в місцевому загальному суді. Апеляційна інстанція підтвердила це рішення.

Як відомо, раніше Голяшкін подав заяву, що детектив НАБУ вимагав у нього хабара. Управління внутрішнього контролю НАБУ не знайшло підтверджень цьому і закрило справу. Однак захист у квітні 2018-го відновив розслідування в судовому порядку і добився визнання Голяшкіна потерпілим.

15 грудня 2017 року Вищий адмінсуд припинив свою діяльність у зв’язку з початком роботи Верховного суду.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check