НАБУ взяло доступ до телефона цивільної дружини замглави Адміністрації президента Філатова

Національне антикорупційне бюро отримало доступ до даних про вхідні і вихідні дзвінки та SMS-повідомлення з номера телефону Анни Бабич, яка за інформацією ЗМІ, є цивільною дружиною заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 6 липня.

В ухвалі йдеться, що справу проти Філатова НАБУ зобов’язав відкрити суд рішенням від 01.12.2017 за скаргою ГО «Український суспільно-правовий рух: Демократія через право» на бездіяльність бюро.

Відомості до ЄРДР внесено 15 лютого 2018 року.
 
Перевіряються факти можливого незаконного збагачення в діях замглави АП. А саме, що у період 2014-2018 рр. він набув у власність активи у значному розмірі, законність походження яких не підтверджено доказами, і можливо передав ці активи своїй сестрі та цивільній дружині. 
 
Зокрема, Філатов не вніс до декларації свою цивільну дружину Анну Бабич, їх спільну дитину, а також майно жінки на 6,5 млн грн.
 
Бабич є співзасновницею ТОВ «ЕКВО», власником автомобіля «PORSCHE MACAN», 2016 року і має дві квартири в Києві.
 
Відповідно до інформації ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» та ГО «ТОМ 14», яка направлена останніми до НАБУ і долучена до матеріалів справи, Філатов проживає разом із Бабич і виховують спільну дитину. У Державному реєстрі актів цивільного стану Філатов значиться як батько цього хлопчика.
 
За даними системи «Аркан», встановлено 57 фактів спільного перетину державного кордону України Філатовим та Бабич в різних напрямках у період з 2012 по 2018 рік, в тому числі двічі протягом 2017 та п’ять разів у 2018.
 
Також детективами був допитаний деякий свідок, який розповів про зняття Філатовим з депозитного рахунку ПАТ «Альфа-Банк» його сестри 803,8 тис. доларів на підставі відповідного судового рішення. В НАБУ припускають, що це могли бути гроші самого Філатова.
 

«Наші гроші з Денисом Бігусом» раніше повідомляли, що юридичну компанію «Aequo» створили одразу після призначення Філатова на посаду в АП і відтоді вона отримала низку вигідних контрактів у сферах, де рішення ухвалюють давні знайомі Філатова та Бабич.

 

AEQUO стала однією з найуспішніших фірм-консультантів стосовно концентрації – процесу злиття та поглинання підприємств, згоду на які дає Антимонопольний комітет. АМКУ очолює однокурсник Олексія Філатова Юрій Терентьєв. А першим заступником голови АМКУ працює екс-партнерка фірми AEQUO Марія Ніжнік, кума сім’ї Філатова-Бабич.
 
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check