Допит заявника у справі директора Інституту агроекології Фурдичка відклали на серпень

Голосіївський суд відклав на серпень допит свідка і заявника у справі керівника Інституту агроекології Ореста Фурдичка, який звинувачується в отриманні $500 тис. хабара.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на прокурора САП Аліну Жовницьку.

З її слів, Фурдичко прийшов у засідання без захисників. Один адвокат в цей час був в іншому засіданні у Шевченківському суді. Другий адвокат – за кордоном.

Без присутності адвокатів суд не міг продовжити розгляд справи і відклав його на 21 серпня.

Нагадаємо, суд ухвалив розпочати допит свідків.

Раніше, 17 липня засідання не відбулося у зв’язку з відрядженням судді Олександра Бойка.

20 червня прокурор в суді зачитала обвинувальний акт щодо Фурдичка.

Йому інкримінується вимагання та отримання хабара у засновника компанії «Сател Україна» Віталія Верещинського за нерозірвання договору спільної діяльності із будівництва житлового комплексу на земельній ділянці Інституту.

Фурдичка затримали 30 грудня 2017 року під час передачі першої частини неправомірної вигоди в розмірі $300 тис. доларів.

Саме за заявою Верещинського відкрито справу стосовно Фурдичка. Першим свідком, якого планують допитати, має бути Верещинський.

Крім того, закінчилися строки обов’язків Фурдичка і відсторонення його від посади. Суд отримав клопотання прокурора з цього приводу і розгляне їх у наступному засіданні.

Злочин, який інкримінується Фурдичку, карається позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check