Через порушення підслідності суд вдруге “зарубав” справу про €250 тис. хабара

Суд вдруге повернув прокурору обвинувальний акт у справі голови Мартусівської сільради Василя Косовця, якого звинувачують в отриманні €250 тис. хабара.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 26 червня.

Прокурор вважав, що справу можна призначати до розгляду.

Але захист клопотав про повернення акту, зазначаючи, що його затвердили неуповноважені особи, оскільки розслідуванням такої категорії справ повинно займатись Національне антикорупційне бюро. Крім того в матеріалах справи є ухвала Бориспільського міськрайонного суду щодо повернення обвинувального акту прокурору, яка чинна на даний час.

Прокурор заперечував і запевняв, що вже виправив недоліки, на які раніше вказував суд. 16 березня 2017-го генпрокурор визначив підслідність цієї справи за слідчим управлінням прокуратури м.Києва. Відповідно до листа керівника антикорупційної прокуратури Назара Холодницького від 14 березня 2017, визначити підслідність справи за НАБУ неможливо, оскільки від заявника по аналогічним фактам подано заяву щодо припинення досудового розслідування. 

1 серпня 2017 року суд уже повертав прокурору обвинувальний акт, зокрема через порушення підслідності. Скасувати цю ухвалу в апеляції прокурору не вдалося.

Сільський голова Мартусівки звинувачується в отриманні хабара за усунення перешкод та сприяння у передачі ТОВ «Лендліз Юкрейн» в строкове платне користування ділянки площею 4 га. У березні 2017-го йому було передано €250 тис., що складалися як зі справжніх, так і з імітаційних купюр. Далі співробітники прокуратури Києва та СБУ його затримали.

Як ідеться у публікаціях ЗМІ, обвинувачений Василь Косовець вину не визнає і стверджує, що його підставили.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check