Обміняних бойовиків “Дедю” і “Бобо” засудили на 8 років

За участь у терористичній організації двох громадян України, обміняних у 2014 році за Мінськими домовленостями, засудили до 8 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Приазовського райсуду Запорізької області від 8 червня.

Йдеться про Дмитра Діденка, який мав позивний Дедя, і Юрія Михайленка з позивним Бобо. Обидва служили в складі «2-ой разведывательной роти 1-ой отдельной Славянской механизированной бригади ДНР». При цьому Діденко був командиром розвідгрупи.

16 листопада вони вирушили у бік с.Гранітне Тельманівського району Донецької області. Під час пересування були помічені та після збройного спротиву поранені і затримані військовослужбовцями ЗСУ. В них вилучили зброю та документи. 

Чоловіки утримувались під вартою. Але 25 грудня 2014 року суд скасував їм запобіжні заходи та інші їм не обиралися. За даними сайту «Миротворець», Михайленка і Діденка в кінці 2014-го обміняли за Мінськими домовленостями.
У зв’язку з неявкою до слідства і суду їх оголошували в розшук, а пізніше судили заочно.  На думку суду, заяви захисників, що обвинувачені підлягають звільненню від кримінальної відповідальності, бо йшли здаватися ЗСУ, не знайшли свого підтвердження під час судового розгляду.

Суд призначив їм по 8 років позбавлення волі без конфіскації майна. Про Діденка відомо, що він уже був раніше судимий за грабіж, але звільнений умовно-достроково.


Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check