НАБУ запідозрило, що нардеп Остапчук ховав будинок два роки

Національне антикорупційне бюро розслідує справу щодо нардепа Віктора Остапчука про можливе недостовірне декларування і незаконне збагачення.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду.

Кримінальне провадження зареєстроване в лютому 2018 року.

Офіційно нардеп Остапчук з дружиною проживають в квартирі в Харкові. Але, за даними НАБУ, насправді вони живуть у Харкові у приватному будинку, який не відображено в електронних деклараціях за 2015 і 2016 роки.

В лютому 2018-го сд дав детективам НАБУ доступ до даних з мобільних номерів Остапчука та його дружини за останні три роки.

Адреса будинку у матеріалах суду не згадується. Але, ймовірно, йдеться про будинок на 635 кв.м. Його Остапчук задекларував тільки у лютому 2018 року. Нардеп повідомив, що вони з дружиною оформили його власність у квітні 2017-го. Через 11 днів після подачі нової е-декларації НАБУ внесло дані до ЄРДР.

Віктор Остапчук є народним депутатом з 2012 року. У листопаді 2014 був обраний до Верховної Ради по мажоритарному округу в Харківській області. У парламенті Остапчук входить до групи “Відродження”.

З 80-х років він працював на Південній залізниці, у 2005-2012 був її начальником. За даними ЗМІ, компанії, пов’язані з оточенням Остапчука вигравали тендери залізниці на сотні мільйонів гривень.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check