Екс-заступник Авакова попросив відкласти оскарження підозри у зв’язку з лікуванням

Суд відклав судове засідання щодо оскарження повідомлення про підозру екс-заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Таке рішення суд ухвалив за клопотанням самого Чеботаря. Екс-чиновник не з’явився в засідання у зв’язку з лікуванням і просив відкласти розгляд, бо він хоче бути присутнім. 
Виступає адвокат Юдін
Адвокат Ігор Юдін підтвердив, що Чеботар давно і тяжко хворіє на онкологічну хворобу (рак шлунку), у зв’язку з чим переніс операцію з видалення частини шлунка. Юдін сказав, що лікування може зайняти пару тижнів.
«Час зараз грає на користь сторони обвинувачення, тому що, якщо в нас закінчується процедура ознайомлення, справа до суду і нема чого розглядати», – сказав адвокат.
Суд призначив наступне засідання на 27 червня.
Як відомо, суд відкладає розгляд уже втретє. 1 червня засідання не відбулося, оскільки суддя не зміг його провести з особистих причин. 29 травня час на ознайомлення з додатками до клопотання попросив детектив. 

Нагадаємо, слідство у «справі рюкзаків» завершено і триває ознайомлення підозрюваних та їх захисників з матеріалами.

За словами адвоката Чеботаря, вони вже вивчили близько половини матеріалів.
Як повідомив детектив НАБУ, всього у справі 76 томів. 
Нагадаємо, що НАБУ повідомило про підозру Сергію Чеботарю, а також сину міністра МВС Олександру Авакову і підприємцю Володимиру Литвину восени 2017 року.

За версією НАБУ, син Авакова переконав Чеботаря закупити рюкзаки для МВС у фіктивної компанії «Дніпровенд». У результаті відомство отримало неякісну продукцію, яка не відповідає вимогам, встановленим самим міністерством, витративши при цьому 14,5 млн грн бюджетних коштів.

У мережі інтернет були оприлюднені відеозаписи СБУ з кабінету Чеботаря, де він обговорював закупівлю рюкзаків з Олександром Аваковим.

Також існує аналогічне відео на якому керівник ДП «Спецсервіс» Василь Петрівський звітує Чеботарю про продаж піску через фірму-«прокладку».

13 травня 2017 року суд визнав винним директора ДП «Спецсервіс» Міністерства внутрішніх справ Василя Петрівського у незаконному продажу безхазяйного піску, який зберігало держпідприємство, і засудив його до 4 років позбавлення волі умовно зі штрафом у розмірі 17 тис грн. Після вироку Петрівський залишився на посаді.

Сергій Чеботар працював заступником міністра внутрішніх справ з 01.05.2014 до 13.05.2015.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check