Уродженця Львівщини засудили на 10 років за службу «ЛНР»/«ДНР»

Галицький районний суд м. Львова заочно засудив учасника «ЛНР»/«ДНР» до 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 16 травня.

Йдеться про Бориса Харченка з с.Мервичі Жовківського району Львівської області. У 2011 році він уже був засуджений до 2 років і 6 місяців позбавлення волі.

За матеріалами справи, у 2014 році Харченко вступив до незаконного збройного формування «Призрак», яке входить до силового блоку терористичної організації «ЛНР». Пізніше виконував функції водія коменданта м.Стаханова П.Дремова (кличка «Батя»). У подальшому входив до формувань «Оплот» і «Сомалі».

У 2015 році брав учась у військових діях у м.Дебальцево Донецької області, а також у взятті в полон військових Збройних сил України, які несли службу на блокпості №1301 неподалік м.Вуглегірськ Донецької області.

Харченко перебуває у розшуку

Розгляд справи відбувався за процедурою спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого.

Односельчани і сусіди Харченка розповіли, що з 2014 він у селі не проживає, а мешкає у Росії. Вони впізнали його на фото із соцмереж, де він у військовій формі, а також ідентифікували на відео, де він знущається із українських військовополонених.

Два свідки повідомили, що Харченко знущався з українських військовополонених, будучи бойовиком терористичної організації.


Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check