Справу Насірова відклали, не дочекавшись прокурора

Шевченківський суд Києва 11 травня відклав розгляд справи екс-голови ДФС Романа Насірова.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

У засідання не з'явився прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрій Перов.


Як повідомила секретар судового засідання, прокурор начебто спізнювався через затори.

Адвокат Насірова Олександр Лисак попросив суд звернутися до керівництва САП щодо організації належної роботи прокурорів у цій справі.

Засідання було призначено на 12.00. Близько 12.20 колегія суддів закрила засідання.

Суд відклав розгляд до 16 травня. Суддя Володимир Бугіль повідомив, що від захисту надійшло клопотання про скасування арешту майна Насірова і скасування дії обов'язків. Суддя сказав, що клопотання розглянуть у наступному засіданні.

Насіров з адвокатами
Відомо, що 17 травня в обвинувачених екс-голови ДФС Романа Насірова і директора Депараменту погашення боргу Володимира Новікова закінчується 2-місячний строк дії обов'язків. Ймовірно, наступного разу прокурор буде клопотати про його продовження.

Наразі у справі триває зачитування обвинувального акту. Прокуратура зачитала близько 200 сторінок із 774. Обвинувальний акт читають у повному обсязі, оскільки на цьому наполягав Насіров та його адвокати. Водночас захист просив слухати справу у розумні строки і призначати засідання частіше, але судді стверджують, що це неможливо через завантаженість суду.

Нагадаємо, що Шевченківський суд Києва 27 листопада 2017 почав розглядати по суті справу за обвинуваченням екс-голови ДФС Романа Насірова і директора Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова. Їх обвинувачують у зловживанні владою і службовому підробленні при наданні компаніям Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов'язань на 2 млрд грн.