Справа голови Держаудиту: суд назвав дату підготовчого засідання

Солом’янський райсуд Києва призначив на 11 червня підготовче судове засідання у кримінальній справі голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду.

Засідання заплановано 11 червня о 10-30 год. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. П. Шутова, 1.

Справу розглядатиме колегія суддів у складі Олени Мозолевської, Олени Курової і Оксани Криворот.

Як відомо, раніше Апеляційний суд Києва змінив підсудність справи голови Держаудиту. Спочатку справа надійшла до Подільського суду, де вирішили, що справа їм не підсудна, оскільки НАБУ фактично не встановило місце вчинення даного злочину. А коли місце вчинення злочину встановити не можна, то справа розглядається судом, у межах територіальної юрисдикції якого закінчено досудове розслідування. У випадку НАБУ – це Солом’янський райсуд Києва.

***
Нагадаємо, що голові Держаудитслужби Лідії Гавриловій інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації (ч.3 ст.368-2, ст.366-1 Кримінального кодексу України).

За версією детективів, у 2015–2017 роках чиновниця отримала у власність активи на загальну суму майже 10 млн грн, законність походження яких не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця.

Йдеться про квартиру і паркомісця, позашляховик 2016 р.в., дорогі меблі, техніку, а також золоті зливки і готівку – 112,8 тис доларів і 8,5 тис євро – вилучені детективами при обшуку.

На переконання слідства, голова Держаудитслужби внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 і 2016 роки. Зокрема, не задекларувала автомобіль і два паркомісця свого колишнього чоловіка, з яким, за даними слідства, сімейні відносини фактично не припинила.

Подробиці читайте у матеріалі – Справа голови Держаудитслужби: пожаліли шпіца

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check