Сбушника Карамушку перевірять на причетність до наркотиків

Суд призначив експертизу речовини білого кольору, яку вилучили в автомобілі, яким при затриманні користувався начальник сектору контррозвідки Лівобережного міжрайвідділу СБУ Києва Олександр Карамушка.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 16 травня.

Експертизу доручили Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України, з обов’язковою відеофіксацією процесу, у тому числі за участі працівників Національного антикорупційного бюро.

Експерти мають дати відповідь, чим є речовина у двох прозорих пакетах, що вилучені з машини Skoda Octavia A5, чи є ця речовина наркотичними засобами, психотропними речовинами або їх аналогами. Також мають з’ясувати, чи є на пакетах сліди рук, чи можна їх ідентифікувати, чи є на них клітини шкіри і який їх ДНК-профіль.

Крім того, суд дозволив відібрати в Олександра Карамушки та ще одного пасажира цього авто зразки букального епітелію та відбитки пальців і долонь рук.
24 квітня Карамушку затримали за підозрою в хабарництві. 
До Карамушки застосовано запобіжний захід. Він вийшов з СІЗО під заставу в 1,2 млн грн.

Карамушка під час обрання запобіжного заходу
За версією НАБУ, співробітник СБУ вимагав та одержав неправомірну вигоду в сумі 47,5 тис. доларів за непритягнення до кримінальної відповідальності за підробку документів низки громадян Таджикистану, Узбекистану, Ірану, Індії, Росії та їхніх наречених з числа громадянок України, а також скасування їм посвідок на проживання в Україні.

СБУ розслідувала справу, в якій йшлося, що у 2016 році невстановленими посадовими особами, можливо, за грошову винагороду було видано громадянкам України 58 довідок про вагітність, які мають ознаки фіктивності.

Вказані довідки про вагітність слугували підставами для укладання шлюбів з іноземцями з метою їх подальшої легалізації в Україні. За укладання фіктивних шлюбів українки начебто отримували від іноземців грошову винагороду від 100 до 1000 доларів. Після оформлення шлюбів іноземці поверталися на батьківщину в закордонних дипломатичних установ України отримували в’їзні візи до України типу «Д» (возз’єднання з родиною).
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check