Підкуп Холодницького: суд не зміг провести підготовче засідання

Шевченківський суд Києва 14 травня не зміг провести підготовче судове засідання у справі про можливу спробу підкупу керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Не з’явилися адвокати обвинуваченої екс-судді Овчаренко.

Адвокат Овчаренко Микола Гребенник передав клопотання про відкладення судового засідання у зв’язку з його зайнятістю в слідчих діях в іншій справі.

Обвинувачена Овчаренко сказала, що, на її думку, за відсутності адвокатів провести засідання неможливо. Вона повідомила, що другий її адвокат – Таїсія Гокова – не прибула в суд також із поважної причини і надсилала відповідне повідомлення, хоча на момент засідання суд про нього не знав. Решта учасників погодилися, що справу не можна розглядати, інакше це буде порушенням права на захист.

 

Суд відклав засідання на 31 травня на 11.00.

Голову Кіровського суду Дніпропетровська Геннадія Підберезного і вже звільнену суддю цього ж суду Наталію Овчаренко звинувачують у спробі передати хабар керівнику САП Назару Холодницькому за закриття кримінального провадження.

21.09.2017 їх затримали в службовому кабінеті керівника САП після «передачі» йому першого траншу в сумі 50 тис доларів США.

За ці гроші прокуратура мала закрити справу про хабарництво, в якій фігурувало двоє суддів Кіровського суду – Наталія Овчаренко і Олег Ходасевич.

Холодницький попередньо звернувся із заявою в ГПУ і передача коштів фіксувалася. У заяві керівника САП йшлося, що початково йому пропонували $300 тис.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

У квітні цього року адвокати Підберезного на прес-конференції заявили, що насправді Холодницький спровокував суддів на передачу хабара. За їх словами, за три дні до затримання Підберезний писав заяву на ім’я генпрокурора про вимагання Холодницьким грошей, але реакції не послідувало.

Справа, за закриття якої Овчаренко і Підберезний начебто носили хабар, уже слухається в Запорізькому суді Запорізької області.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check