НАБУ перевіряє декларацію нардепа Білоцерковця, справу проти якого детективів змусили завести через суд

Національне антикорупційне бюро перевіряє нардепа від Блоку Петра Порошенка Дмитра Білоцерковця щодо недостовірного декларування і незаконного збагачення.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду.

Ім’я нардепа в ухвалах суду приховано, але з надійних джерел вдалося з’ясувати, що це нардеп від БПП Дмитро Білоцерковець.

Кримінальне провадження зареєстроване у березні 2017 року, але до цього жодних ухвал у реєстрі з цього приводу не публікувалось.

Відомо, що справу щодо Білоцерковця у лютому 2017 НАБУ зобов’язав зареєструвати Солом’янський суд Києва за скаргою ГО «Бюро «Громекс».

Раніше НАБУ відмовлялось вносити дані до ЄРДР. Детектив стверджував, що заява громадської організації не містить достатньо даних, що вказують на кримінальне правопорушення. Натомість детектив скерував цю заяву на перевірку до Нацагентства з питань запобігання корупції.

За матеріалами справи, Білоцерковець став нардепом у березні 2016 року, але у деклараціях за 2015-2016 роки, не зазначив про членів сім’ї, не задекларував майно, яке їм належить, не задекларував інше майно, яким він та члени його сім’ї володіли або користувалися у цей період.

У лютому 2017 у нардепа народився син. Жінку, яка стала матір’ю дитини, він раніше не декларував. Ірина Ляшенко з’явилась у декларації тільки за підсумками 2017 року, поданій Білоцерковцем у березні 2018-го.

Крім того, у серпні 2016 році мати нардепа за договором дарування набула у власність 20/100 домоволодіння в Києві ринковою вартістю 3,2 млн грн і земельну ділянку площею 0,017 га. Це майно Білоцерковець не декларував.

Разом з тим, у жовтні 2016 мати нардепа подарувала земельну ділянку і дві квартири в окупованому Севастополі деякому Морозу Михайлу Юрійовичу. Останній, у свою чергу, подарував матері нардепа вищезгадану ділянку 0,017 га в Києві.

Тому перевіряється, як мати народного депутата безоплатно отримала у власність ділянку і приміщення в місті Києві.

Наразі суд дав детективам доступ до даних з телефонних номерів дружини Білоцерковця і декларації народного депутата за 2017 рік, що здана до НАЗК.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check