Екс-співробітника ГПУ, який визнав хабар, оштрафували

Звинувачений у хабарництві, колишній заступник начальника управління ювенальної юстиції Генпрокуратури Володимир Чепурний, уклав угоду про визнання винуватості. 

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 25 травня.

В якості покарання суд призначив 17 тис. грн штрафу.
В лютому 2017 знайомий поскаржився Чепурному на неналежне розслідування Дарницьким управлінням поліції ГУНП у м. Києві двох кримінальних проваджень з кваліфікацією «шахрайство», де він з дружиною є потерпілими. Чоловік хотів консультацію щодо законного способу активізації досудового розслідування.

Виявилось, що Чепурний є близьким другом начальника слідчого відділу Дарницького управління поліції. Він дав знайомому телефон поліцейського і сказав подозвонити. У подальшому потерпілі мали зустріч із цим слідчим і той пообіцяв пришвидшити розслідування.
Після зустрічі Чепурний став вимагати для себе $5 тис винагороди за дії в інтересах знайомого. Останній сказав, що таких грошей не має і попросив час подумати, а пізніше просив допомогти з активізацією слідства без передачі хабара.
У травні 2017 Чепурний зменшив свою вимогу до $3 тис,  наголосивши, що тільки після цього вплине на начальника слідчого управління поліції.
Потерпілий звернувся в СБУ з заявою про злочин. 
Передача грошей відбулася в обідню перерву 25 травня поблизу Генпрокуратури, поруч із кінотеатром «Зоряний». Після отримання коштів працівника ГПУ затримали.

У подальшому справу розслідувало Національне антикорупційне бюро.

Чепурний повністю визнав вину і уклав угоду з прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Денисом Демківим. Сторони дійшли згоди щодо покарання у вигляді штрафу в сумі 17 тис. грн. 

Володимир Чепурний працював в органах прокуратури з 1999 року, у 2013-2014 рр. – в Державній судовій адміністрації України. У жовтні 2017 він подав до НАЗК е-декларацію перед звільненням.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check