Учасника «ДНР», якого поміняли за Мінськими домовленостями, заочно засудили до 9 років

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області заочно засудив до 9 років позбавлення волі за участь у терористичній організації Володимира Медведєва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 27 березня.

За матеріалами справи, у серпні 2014, перебуваючи в будівлі міської прокуратури м.Макіївки Донецької області, чоловік вступив до підрозділу «Меч» терористичної організації «ДНР», де отримав посвідчення із зазначенням посади «Стрелок».

У подальшому був переведений до міста Горлівка у складі 3 – го відділення бригади народної міліції «Беркут» терористичної організації «ДНР». Медведєв займався постачанням продуктів харчування до підрозділів народної міліції «Беркут», виконував функції озброєного вартового.

29 листопада 2014 року на блок-посту в районі села Красний Партизан солдатами Збройних Сил України зупинено автомобіль, який слідував у напрямку міста Донецька та в якому на пасажирському сидінні з автоматом АК- 74 був Медведєв. Він пред’явив документи, які підтверджували його участь у «ДНР» та був затриманий.

У суді справа розглядалась за відсутності обвинуваченого. Причини у вироку не зазначені. Але на сайті «Миротворець» є дані, що в кінці грудня 2014-го Медведєва обміняли відповідно до Мінських домовленостей.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check