Суд визначився із суддями у справі про підкуп Холодницького

Шевченківський суд призначив колегію із трьох професійних суддів для розгляду справи про намагання дати хабара голові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на дані розкладу суду.

Справу розглядатимуть судді Оксана Голуб (доповідач), Олена Мєлєшак і Павло Слободянюк.

Підготовче засідання заплановане на 14 травня.

Як відомо, 23 квітня справу у зв’язку з неправильним авторозподілом зняли з розгляду. Перший раз справу розподілили на одну суддю – Оксану Голуб. 
Обвинуваченими у справі є голова Кіровського суду Дніпропетровська Геннадій Підберезний і вже звільнена суддю цього ж суду Наталія Овчаренко.

Їм інкримінують спробу надати керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження за ч. 4 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

21.09.2017 їх затримали в службовому кабінеті керівника САП після «передачі» йому першого траншу в сумі 50 тис доларів США.

За ці гроші САП мала закрити справу про хабарництво, в якій фігурувало двоє суддів Кіровського суду – Наталія Овчаренко і Олег Ходасевич.

Холодницький попередньо звернувся із заявою в ГПУ і передача коштів фіксувалася. У заяві керівника САП йшлося, що початково йому пропонували $300 тис.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Справа, за яку Овчаренко і Підберезний начебто носили гроші, уже слухається в Запорізькому суді Запорізької області.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check