Суд призначив перше засідання у справі суддів, звинувачених у спробі підкупити Холодницького

Шевченківський суд призначив підготовче засідання у справі суддів з Дніпра, звинувачених у спробі дати хабар керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на дані розкладу суду.

Підготовче засідання відбудеться 23 квітня о 15.00. Справу розглядатиме суддя Оксана Голуб.

Як раніше повідомив речник Генпрокуратури Андрій Лисенко, 4 квітня Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ, завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою суддів Кіровського районного суду міста Дніпропетровська.

За версією ГПУ, у вересні 2017 року вони намагалися надати керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури неправомірну вигоду за вирішення ним питання щодо закриття кримінального провадження за ч. 4 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Йдеться про голову Кіровського суду Геннадія Підберезного і вже звільнену суддю цього ж суду Наталію Овчаренко.

21.09.2017 їх затримали в службовому кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури після «передачі» йому частини неправомірної вигоди в сумі 50 тис доларів США.

За ці гроші САП мала закрити справу про хабарництво, в якій фігурувало двоє суддів Кіровського суду – Наталія Овчаренко і Олег Ходасевич.

За версію обвинувачення, Холодницький попередньо звернувся із заявою в ГПУ і передача коштів фіксувалася. У заяві керівника САП йдеться, що початково йому пропонували $300 тис.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Справа, за яку Овчаренко і Підберезний начебто носили гроші, уже слухається в Запорізькому суді Запорізької області.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check