Стали відомі імена суддів у справі про збагачення голови Держаудитслужби

Справу про незаконне збагачення і декларування недостовірної інформації голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової розглядатиме Подільський районний суд Києва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на звіт авторозподілу справи, опублікований на сайті «Судова влада».

На підсудність, ймовірно, вплинуло місцезнаходження в Подільському районі офісу Держаудитслужби.

У документі йдеться, що справу розподілили 3 квітня.

В колегію із трьох суддів увійшли Павло Отвіновський, Юрій Зубець і Олена Павленко.

Дата підготовчого судового засідання поки невідома.

30 березня 2018 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури направили до суду складений детективами Національного антикорупційного бюро України обвинувальний акт стосовно голови Державної аудиторської служби України. Чиновниці інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації (ч.3 ст.368-2, ст.366-1 Кримінального кодексу України).

За версією детективів, Лідія Гаврилова у 2015–2017 роках отримала у власність активи на загальну суму майже 10 млн грн. Законність підстав набуття власності не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця.

Також, на переконання слідства, голова Держаудитслужби внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 роки (понад 4,67 млн грн). Слідство вважає, що посадовець вдалася до таких дій умисно, ймовірно, з метою приховування від державних органів та громадськості свого реального майнового стану та всього наявного у неї та членів її сім’ї майна.

Подробиці читайте у матеріалі – Справа голови Держаудитслужби: пожаліли шпіца

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check