Справу про збагачення голови Держаудиту передали в Солом’янський суд

Апеляційний суд Києва направив кримінальну справу щодо голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової на розгляд до Солом’янського райсуду Києва.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Раніше судді Подільського райсуду вирішили, що справа їм не підсудна. На їх думку, НАБУ фактично не встановило місце вчинення даного злочину. А коли місце вчинення злочину встановити не можна, то справа розглядається судом, у межах територіальної юрисдикції якого закінчено досудове розслідування. У випадку НАБУ – це Солом’янський райсуд Києва.

***

Нагадаємо, що голові Держаудитслужби Лідії Гавриловій інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації (ч.3 ст.368-2, ст.366-1 Кримінального кодексу України).

За версією детективів, у 2015–2017 роках чиновниця отримала у власність активи на загальну суму майже 10 млн грн, законність походження яких не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця.

Йдеться про квартиру і паркомісця, позашляховик 2016 р.в., дорогі меблі, техніку, а також золоті зливки і готівку – 112,8 тис доларів і 8,5 тис євро – вилучені детективами при обшуку.

На переконання слідства, голова Держаудитслужби внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 і 2016 роки. Зокрема, не задекларувала автомобіль і два паркомісця свого колишнього чоловіка, з яким, за даними слідства, сімейні відносини фактично не припинила.

Подробиці читайте у матеріалі – Справа голови Держаудитслужби: пожаліли шпіца

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check