Справа про $500 тис хабара: директор Інституту агроекології зліг у “Феофанію”

Голосіївський райсуд Києва 23 квітня вдруге не зміг провести підготовче засідання у справі директора Інституту агроекології та природокористування НААН України Ореста Фурдичка, звинуваченого у вимаганні $500 тис хабара.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

У засідання не з’явився обвинувачений Фурдичко.

«Я тільки що з клінічної лікарні «Феофанія». Фурдичко Орест Іванович знаходиться на стаціонарному лікуванні з 20 числа. Довідка підписана головним лікарем», – повідомив адвокат Микола Шупеня. За його словами, він дізнався про ці обставини тільки вранці перед засіданням. 
Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Аліна Жовницька погодилась, що засідання проводити неможливо. Водночас вона зауважила, що на довідці з лікарні відсутня печатка.

Діагноз обвинуваченого не оголошувався. 

За словами захисників, лікування Фурдичка триватиме 14 днів.

Суд призначив наступне засідання на 21 травня на 16.30. 

Раніше, 17 квітня, підготовче засідання не відбулося, оскільки один із суддів колегії Іларіон Рудик заявив про самовідвід у зв’язку з відсутністю належного стажу. 
Керівнику Інституту агроекології та природокористування НААН України інкримінується отримання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднаному з вимаганням, передбачене ч. 4 ст. 368 КК України. 
За версією детективів, керівник Інституту вимагав від забудовника за виділення земельних ділянок під будівництво неправомірну вигоду у розмірі $500 тис доларів. Його було затримано 30 грудня 2017 року під час передачі першої частини неправомірної вигоди в розмірі $300 тис доларів. 
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check