Справа екс-прокурорів Нечипоренка і Білого: суд почав досліджувати докази

Шевченківський суд Києва 11 квітня почав досліджувати письмові докази у справі екс-прокурора Подільського району Києва Сергія Нечипоренка і його заступника Олексія Білого, звинувачених в отриманні $150 тис хабара.

Затримання Нечипоренка

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Досліджувались різні процесуальні документи у справі: витяг з ЄРДР, постанови про визначення і зміну групи слідчих та прокурорів, постанови про продовження строку досудового розслідування тощо.

Сторона захисту заявила клопотання про визнання деяких документів неналежними доказами.

Зокрема, обвинувачений Олексій Білий заявив, що документи ніяк не доводять його вину, не підтверджують фактів і обставин вчинення злочину. Також Білий сказав, що захист має докази фальсифікації справи.

Суд долучив клопотання захисту і дасть оцінку доказам в нарадчій кімнаті.

Суд продовжить дослідження матеріалів у наступному засіданні, яке призначено на травень.

Як відомо, усього прокурор долучив 16 томів документів. Тепер усі їх мають дослідити.

Колишній прокурор Подільського району Києва Нечипоренко і його заступник були затримані 30 листопада 2015 року за підозрою у вимаганні 150 тис. доларів хабара в екс-нардепа та власника «Укргазбанку» Василя Горбаля. Гроші начебто брались за непритягнення його брата до відповідальності та закриття справи про розтрату коштів, виділених на рефінансування «Укргазбанку». Слідчі організували контрольовану передачу Нечипоренку хабара, під час якої його і затримали.

 
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check