Помічника нардепа від БПП, який отримав 150 тис грн за депутатські запити, покарали штрафом

Суд затвердив угоду про визнання винуватості, яку уклали прокурор і колишній помічник народного депутата Іван Бедринець. Останній заплатить 12 750 грн штрафу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Тячівського райсуду Закарпатської області від 12 квітня.

Іван Бедринець був помічником народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Василя Брензовича.

11 травня 2017 року Бедринець у телефонній розмові з другом пообіцяв, що допоможе йому, використовуючи свої зв’язки у Верховній Раді, уникнути кримінального переслідування у справах, які веде слідче управління ГУНП в Закарпатській області.

Бедринець сказав, що організує підготовку та скерування до правоохоронних органів запитів від імені народного депутата Брензовича з приводу неправомірних дій працівників поліції. Направлення депутатських запитів створить тиск на органи досудового розслідування і перешкодить подальшим слідчим діям, а працівники поліції будуть відсторонені від розслідування та покарані.

Бедринець повідомив, що за підготовку та направлення запитів від імені народного депутата України треба перерахувати йому 150 тисяч гривень, які будуть використані для підготовки та подальшого скерування депутатських звернень.

19-25 травня 2017 Бедринець отримав гроші на свою банківську карточку і повідомив другу у телефонній розмові, що кошти передані представнику народного депутата.

17.05.2017 р. на адресу міністра внутрішніх справ, голови Національної поліції і генерального прокурора України надійшли звернення нардепа Брензовича в інтересах дружини вищезгаданого громадянина. У зверненнях йшлося про неправомірні дії співробітників поліції в Закарпатській області, а також ініціювалось питання проведення службового розслідування та притягнення винних осіб до відповідальності.

Дії помічника депутата кваліфіковано як зловживання впливом, за ст. 369-2 ч. 2 КК України – одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Іван Бедринець уклав з прокурором угоду про визнання винуватості і погодився на штраф у 12 750 грн.

Про притягнення до відповідальності народного депутата у вироку не зазначається. На сьогодні Бедринець уже офіційно не працює помічником нардепа Брензовича.

Як раніше повідомляли місцеві ЗМІ, у Бедринця при затриманні вилучили паспорт громадянина Угорщини, а також 70 тисяч доларів з сейфа. Гроші помічник нардепа начебто отримав від підприємця, який фігурував у справі про привласнення 2 млн грн на поставках вугілля до навчальних закладів за завищеними цінами.

За даними бази «Посіпаки», Бедринець був помічником народних депутатів від початку 2000-х, протягом чотирьох скликань. Раніше був помічником депутатів від Партії регіонів Миколи Круглова, Валентина Ландика і Миколи Жука.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check