Командира роти «ДНР» з позивним «Кот» засудили до 10 років

Шевченківський райсуд Чернівців заочно засудив до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна командира роти «11 полк 1 АК ДНР».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 5 квітня.

Йдеться про Костянтина Книшова з позивним «Кот». Він є командиром «11 полку 1 АК ДНР», що раніше був відомий як бригада «Восток». Формування під керівництвом військових з Росії бере участь у бойових діях проти української армії на території Донецької області.

Влітку 2014 «Кот» у складі бригади «Восток» брав участь у боях під Савур-Могилою, в ході яких загинуло близько 20-ти солдатів ЗСУ, а також поблизу Донецького аеропорту, н.п. Ясинувата, Дмитрівка, Піски та м. Авдіївка.

Покази проти Книшова дав колишній учасник «ДНР», який в січні 2017 потрапив у полон ЗСУ. Він повідомив, що знає багатьох представників «11 полку». Зокрема, представницю кадрового апарату на ім’я «Даша», з позивним «Сніжок»; командира роти Книшова, з позивним «Кот», його заступника Ігоря, з позивним «Погранєц», представника керівництва полку з позивним «Душман» та інших.

Крім того, проводились оперативно-розшукові заходи, які начебто підтвердили перебування Книшова на окупованій території і його причетність до терористичної та розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ. У соцмережі виявлено сторінку обвинуваченого із публікаціями на підтримку ідеї створення «Новоросії», «Донецької народної республіки», заклики до бойових дій на території України. Також експерт ідентифікував його на низці відеороликів.

Справа розгяладась судом за відсутності обвинуваченого. Він відбуватиме покарання з моменту затримання.

Раніше алогічно до 10 років в’язниці з конфіскацією майна був засуджений заступник Книшова з позивним «Погранєц».

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check