Директор ДП «ЗТМК» після виїзду на Кіпр, дізнавшись про підозру, продав квартиру в Україні колишній дружині

Суд за клопотанням детектива НАБУ арештував квартиру, якою раніше володів в.о. директора ДП «Запорізький титано – магнієвий комбінат» Володимир Корольков.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду від 14 березня.

За даними Державної прикордонної служби, 28 вересня 2016 року о 15 год. 46 хв. Володимир Корольков перетнув державний кордон України в аеропорту «Жуляни» м. Київ літаком № 7115 за рейсом «Київ-Ларнака», тобто до Республіки Кіпр і з тих пір в Україну не повертався.

Корольков перебуває у розшуку

5 травня 2017 року детектив вручив письмову підозру Королькову його колишній дружині, яка проживає за місцем його реєстрації і, за даними слідства, вела з ним спільний побут. 12 травня письмове повідомлення про підозру було направлено житлово-будівельному кооперативу, за місцем проживання Королькова. Також 30 травня таке повідомлення вручили дорослому сину Королькова.

19 травня 2017 на підставі договору купівлі-продажу квартиру, якою володів Корольков, набула у власність його екс-дружина. Адреса квартири і її характеристики у рішенні суду приховано. Відомо тільки, що договір посвідчив запорізький нотаріус.

Вищевказана квартира має ознаки майна, до якого може бути застосована спецконфіскація. Тому суд за клопотанням детектива наклав арешт.

Як відомо, Корольков підозрюється у розтраті 492 млн грн, які надійшли від «Толексіс Трейдінг Лімітед» Дмитра Фірташа для технічної модернізації комбінату. Цей же злочин інкримінується Володимиру Сиваку, директору ТОВ «Запорізький титано – магнієвий комбінат», що було створено в рамках інвестиційної програми на базі однойменного держпідприємства. Справа Сивака уже розглядається судом по суті.

У листопаді 2017 року суд обрав Володимиру Королькову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави. Підозрюваний перебуває у розшуку.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check