Чоловіка, який планував терористичні атаки на суди Сумщини, за угодою з прокурором посадили на 4 роки

Суд затвердив угоду про визнання винуватості між підозрюваним і прокурором у справі про закінчений замах на терористичний акт.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Зарічного районного суду м. Суми.

За матеріалами справи, у листопаді 2017 року чоловік вступив у змову з невстановленою слідством особою щодо вчинення на території м. Суми та Сумської області терористичний актів.

Підозрюваний за грошову винагороду здійснював візуальний огляд ймовірних об’єктів терористичних посягань, а саме: Апеляційного суду Сумської області (м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 28), Зарічного районного суду м. Суми (м. Суми, провулок Академічний, 13), Ковпаківського районного суду м. Суми (м. Суми, вул. Першотравнева 12), Окружного адміністративного суду Сумської області (м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 159), Сумського обласного військового комісаріату (м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 30), Сумського об’єднаного міського військового комісаріату (м. Суми, вул. Черняховського, 39), складу паливо-мастильних матеріалів у військовому містечку № 6 парку бойових машин 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади (ВЧ А1476) частини безпосереднього підпорядкування командування Сухопутних військ збройних сил України (м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 165) та інших.

23 листопада 2017 року він передав невстановленій особі власноруч намальовані плани-схеми прилеглих конструкцій до будівель Апеляційного суду Сумської області, Зарічного районного суду м. Суми, Ковпаківського районного суду м. Суми, Окружного адміністративного суду Сумської області. За це отримав 1000 гривень, попередньо відшукавши їх у схованці в будівлі УПЦ КП по вулиці Парковій у місті Суми.

28 листопада 2017 чоловік передав спільнику плани-схеми місця розташування складу паливно-мастильних матеріалів в/ч А1476 і отримав 3000 гривень, попередньо відшукавши їх у схованці у резиновій шині вкопаній в ґрунт.

1 грудня 2017 підозрюваний отримав вказівку забрати у схованці радіомаяк, закамуфльований під сік та грошову винагороду. У схованці в парку культури та відпочинку імені І.М. Кожедуба чоловік знайшов сік персиковий виробництва «Садочок» і тетра-пак «Геролакт», які сприйняв за саморобний вибуховий пристрій. 5 грудня він перекинув пристрій через паркан складу паливо-мастильних матеріалів у військовому містечку № 6 парку бойових машин 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади.

Але вибуху не сталося, оскільки, виявилося, що слідчий СБУ встиг замінити пристрій у схованці.

Підозрюваний уклав з прокурором угоду про визнання винуватості за ч.2 ст.15 і ч. ст.258 КК – закінчений замах на терористичний акт за попередньою змовою групою осіб. Сторони дійшли згоди щодо покарання у вигляді 4 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check