Стрілянина в Княжичах: розслідування продовжили до кінця літа

Строк досудового розслідування у справі про загибель співробітників поліції в селі Княжичі Київської області продовжено до 30 серпня 2018 року.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду від 20 квітня.

«У зв'язку з необхідністю завершення у кримінальному провадженні судових експертиз, одержання документів, проведення низки слідчих та процесуальних дій з метою отримання додаткових доказів, постановою заступника Генерального прокурора України від 13 лютого 2018 року строк досудового розслідування … продовжено», - йдеться у рішенні суду.

Як відомо, 4 грудня 2016 року в селищі Княжичі Київської області, де проводилась спецоперація із затримання грабіжників, начебто сталося непорозуміння і в результаті стрілянини між правоохоронцями були вбиті двоє поліцейських розвідників, двоє співробітників поліції охорони і командир спецпідрозділу КОРД.

30 серпня 2017 року ГПУ вручила підозри екс-керівникові карного розшуку поліції Києва Леоніду Куряті, екс-заступникові начальника карного розшуку Шевченківського райвідділу поліції Києва Роману Мариновському та старшому інспекторові спецпідрозділу КОРД Андрію Курті.

Підозрювані перебували під домашнім арештом, а з початку цього року до них застосовано особисте зобов’язання.

Через причетність до стрілянини в Княжчих з посади начальника управління карного розшуку поліції Києва був звільнений Леонід Курята. 20 грудня 2017 року Окружний адмінсуд Києва поновив його на посаді. Суд дійшов висновку, що Курята не був старшим із проведення операції і не мав повноважень контролювати дії всіх поліцейських.

Аналогічно про поновлення на посаді судиться екс-заступник начальника відділу кримінальної поліції Києва Роман Мариновський.