Суддів, які підозрюються у пропозиції хабара Холодницькому, обмежили в ознайомленні зі справою до 26 березня

Суд встановив для підозрюваних Геннадія Підберезного і Наталії Овчаренко та їх захисників строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до 26 березня 2018 року включно.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду від 13 березня.

12 лютого Генпрокуратура повідомила про закінчення досудового розслідування і відкрила підозрюваним та їх захисникам матеріали для ознайомлення. Всього у справі 6 томів (том №1 на 267 арк., том №2 на 193 арк., том №3 на 194 арк., том №4 на 239, том №5 на 234, том №6 на 159 арк.). Вважається, що така справа має невеликий обсяг.

Станом на 2 березня Підберезний і Овчаренко та адвокати ознайомились тільки з двома томами. На думку ГПУ, захист таким чином затягує направлення обвинувального акту до суду.

Прокурор просив встановити строк до 15 березня.

У засіданні був присутній Підберезний та один його адвокат – Тимошенко В.М. Вони проти вимог прокурора заперечували, казали, що не зволікають, а ознайомлюються з урахуванням відведеного їм часу, наданих матеріалів, а також з урахуванням своїх можливостей.

Екс-суддя Овчаренко та інші адвокати на розгляд клопотання не з’явились.

Як відомо, 10 січня суд зменшив Овчаренко суму застави, під яку вона могла звільнитись з-під варти до 881 тис грн. До цього застава складала близько 1,5 млн грн, а у вересні минулого року – 5 млн грн.

Щодо Підберезного, який є головою Кіровського суду Дніпра, то він вийшов з-під варти під заставу у 5 млн грн.

Нагадаємо, що Овчаренко і Підберезний були затримані 21 вересня 2017-го у кабінеті голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького після передачі йому 50 тис доларів. За ці гроші САП мала закрити справу про хабарництво, в якій фігурувало двоє суддів Кіровського суду – Наталія Овчаренко і Олег Ходасевич.

Холодницький попередньо звернувся із заявою в ГПУ і передача коштів фіксувалася. Спочатку, за версією керівника САП, йому пропонували $300 тис, але пізніше судді підтвердили можливість передачі тільки $100 тис.

Справа, за яку Овчаренко і Підберезний начебто носили гроші, уже слухається в Запорізькому суді Запорізької області.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check