Справа Насірова: прокуратура дійшла до 162 сторінки обвинувального акту

Спеціалізована антикорупційна прокуратура дійшла до 162 сторінки в читанні обвинувального акту у справі екс-голови ДФС Романа Насірова.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

15 березня прокурор продовжив читати обвинувальний акт із 138 сторінки.

Як відомо, прокурори за наполяганням Насірова читають обвинувальний акт у повному обсязі, що складає 774 сторінки.

Засідання тривало близько години із запланованих 2,5 годин. Розгляд почався із запізненням на півгодини. А за годину до кінця суддя Володимир Бугіль попросив прокурора зупинитись, оскільки суддя має брати участь в іншій справі щодо обрання запобіжного заходу.

На початку засідання прокурор Андрій Перов подав клопотання про продовження строку обов’язків обвинувачених екс-голови ДФС Романа Насірова і директора Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова.

Строк дії обов’язків спливає 19 березня – у цей день також призначене наступне судове засідання.

За наполяганням захисту клопотання щодо продовження обов’язків розглянуть 19 березня. Адвокати пояснили, клопотання їм вручили просто перед засіданням і вони не встигли з ним ознайомитись. Прокурор не заперечував.

Раніше захист просив суд розглянути справу у розумні строки. Для цього Насіров і його адвокати просили суд призначати засідання частіше. Але судді заявили, що це неможливо через завантеженість суду.

Як відомо, суд визначив 2 дати судових засідань в лютому 2018 року та 4 дати у березні.

Водночас Насіров має право відкликати клопотання про зачитування обвинувального акту в повному обсязі і тоді прокурор зачитає короткий виклад обвинувального акту на 76 сторінок.

Нагадаємо, що 27 листопада 2017 року Шевченківський суд Києва почав розглядати по суті справу за обвинуваченням екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова і директора Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова. Їх обвинувачують у зловживанні владою і службовому підробленні при наданні газовим компаніям нардепа Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов’язань на 2 млрд грн.

Нагадаємо, що справу Насірова слухає колегія Шевченківського суду у складі Володимира Бугіля, Лідії Щебуняєвої і Оксани Хардіної.

25 жовтня 2017 року НАБУ почало розслідувати стосовно Насірова ще одне кримінальне провадження за ч.4 ст. 368 КК – одержання хабара. Детективи припускають, що колишній голова ДФС міг отримувати неправомірну винагороду за відшкодування ПДВ.

31 січня 2018 року уряд звільнив відстороненого від обов’язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check