НАБУ дали доступ до телефонів батька судді Денисюк і менеджера Онищенка

Станіслав Денисюк

Детективи НАБУ за рішенням суду отримали доступ до даних про телефонні з’єднання з мобільних номерів екс-керівника Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслава Денисюка і директора ТОВ «Карпатнадраінвест» Андрія Сіротова.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду від 28 лютого.

Йдеться про телефонні з’єднання за період з 01.01.2016 по 21.02.2018.

З січня 2017 року НАБУ розслідує кримінальне провадження щодо зловживання владою суддею Господарського суду Харківської області Тетяною Денисюк.

Рішенням від 21 грудня 2016 року суддя Денисюк зобов’язала ПАТ «Укргазвидобування» передати «Карпатнадраінвест» природний газ, видобутий за договором про спільну інвестиційну та виробничу діяльність. Водночас цей газ був арештований у так званій «газовій справі» або справі Онищенка. Крім того, спір був майновим, а відповідний судовий збір «Карпатнадраінвест» не сплатила. У подальшому це рішення скасував апеляційний суд.

В ході досудового розслідування встановлено, що директор ТОВ «Карпатнадраінвест» Андрій Сіротов перебуває у дружніх стосунках зі Станіславом Денисюком, батьком судді.

Як вважають у НАБУ, близькі відносини батька судді і директора компанії також підтверджуються тим, що Станіслав Денисюк використовує телефон з номером, який відрізняється двома останніми цифрами від номеру директора «Карпатнадраінвест», що свідчить про те, що вказані номери були придбані приблизно в один час та в одному місці.

Детективи припускають, що номери мобільного телефону могли використовуватися для спілкування з представниками ТОВ «Карпатнадраінвест», суддею Денисюк та іншими особами щодо обставин розгляду господарської справи.

Раніше суд дав доступ до даних про телефонні дзвінки з номера судді Денисюк.

Суддя Тетяна Денисюк є дочкою екс-голови Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслава Денисюка, який є підозрюваним у справі про «податкові майданчики» часів екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, що розслідує військова прокуратура. Його заарештували з можливістю внесення застави 100 млн 320 тис грн.

У вересні 2017 адвокат Денисюка заявив, що в його підзахисного вимагали більше $1 млн за закриття справи.

Компанія «Карпатнадраінвест» вважається підконтрольною нардепу Олександру Онищенку. За версією слідства, до злочинної організації Олександра Онищенка входило більше 20 осіб, а збитки «Укргазвидобування» від її діяльності оцінюються у понад 740 млн грн.

18 грудня 2017 року суд дав дозвіл на заочне розслідування стосовно Онищенка. Водночас Іспанія розглядає запит України про екстрадицію Онищенка.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check