Бойовик «Погранєц» заочно засуджений до 10 років тюрми

Учасника «ДНР» Ігора Решетова з позивним «Погранец» заочно засудили до 10 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Шевченківський районного суду м. Чернівці від 16 березня.

Також рішенням суду в чоловіка конфісковується усе майно, крім житла.

За матеріалами справи, влітку 2014 року «Погранєц» брав участь у боях між українською армією та проросійськими терористичним угрупуванням, в складі бригади «Восток» під Савур Могилою в Донецькій області, під час яких загинуло близько 20-ти військових Збройних Сил України.

Крім того, в складі 11 ОМСП (бригада «Восток») Решетов з 2014 року по даний час брав та бере активну участь в бойових діях проти українських військовослужбовців та працівників правоохоронних органів по захисту позицій терористичної організації «ДНР» поблизу Донецького аеропорту, населених пунктів Ясинувата, Дмитрівка, Піски та Авдіївка Донецької області, в яких загинули та були поранені військові ЗСУ.

На стадії досудового розслідування покази проти Решетова дав колишній учасник батальйону «Восток». Він розповів, що чоловіка з позивним «Погранец» він знає тільки візуально і впізнав його на відеозаписах.

Крім того, в якості доказу використовувалась інформація з транспортних телекомунікаційних мереж, а саме розмови обвинуваченого з особами «Зень» і «Марина», з якими він обговорює бойові дії та вирішує різні військові питання.

Також оглянуто сторінки «Миротворец» і «Одноклассники», де «Погранец» на більшості фотографій зображений у військовій формі польового зразка, на правому рукаві – шеврон з надписом «Дружковская рота», з нагрудними відзнаками, з георгіївськими стрічками, зі зброєю в руках.

Строк відбування покарання буде рахуватися з моменту затримання. Засуджений має право оскаржити рішення суду протягом 30 діб з моменту вручення йому копії вироку.

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check