Суд дав ГПУ доступ до даних з телефона керівника підрозділу детективів НАБУ у справі Пімахової

 

Діна Пімахова
Печерський суд низкою ухвал надав доступ слідчим Головного слідчого управління Генеральної прокуратури доступ до інформації про вхідні та вихідні з’єднання з номерів мобільних телефонів осіб, задіяних у спецоперації стосовно першого заступника голови Державної міграційної служби Діни Пімахової.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на дані судового реєстру. Рішення ухвалила суддя Лариса Цокол.

Йдеться про телефонні зєднання за період з 01.08.2017 по 30.11.2017 включно, у тому числі щодо дати, часу, тривалості кожного з’єднання, номерів, з якими вони відбулись.

Кількома ухвалами надано доступ до номерів мобільного телефону керівника другого підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України. Доповнено: у НАБУ є посада керівника другого підрозділу детективів, яку свого часу обіймав Борис Індиченко і  посада керівника другого підрозділу детективів головного підрозділу детективів НАБУ, яку обіймає Олександр Карєєв. В ухвалі, ймовірно, йдеться саме про Індиченка.

Іншими ухвалами також наданий доступ до такої інформації з телефонного номера іншого учасника спецоперації.

За версією ГПУ, керівник підрозділу НАБУ у змові ще  двома особами з метою викриття першого заступника Голови Державної міграційної служби України Діни Пімахової створили умови для провокування і підбурювання до одержання нею $30 тис хабара з метою її подальшого викриття.

29 листопада агент НАБУ Сергій Боярський був затриманий СБУ і ГПУ, коли намагався передати Пімаховій частину хабара у сумі $15 тис за сприяння у початку виготовлення документів, що підтверджують громадянство України.

У НАБУ стверджують, що це була не провокація, а спецоперація, яку зірвали Генпрокуратура і Служба безпеки України.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check