Росіянина, який приїхав воювати за «ДНР», посадили на 4 роки

Слов’янський міськрайонний суд Донецької області засудив громадянина Росії до 4 років позбавлення волі за участь в діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка».
Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 8 лютого.

Йдеться про Сергія Петрова 1991 р.н., уродженця м.Омська РФ, одруженого, який має неповнолітню дитину.
За матеріалами справи, Петров розмістив у соцмережі «Вконтакте» оголошення, що хоче вступити до лав «ДНР». Згодом він отримав пропозицію за грошову винагороду вступити в «ДНР».
17 листопада 2017 року Петров виїхав з РФ і перетнув кордон України в місці, що не контролюється українською владою, та прибув до окупованого міста Горлівка Донецької області. У приміщенні колишнього кафе «Барнслі» він зустрівся з представниками «ДНР» і отримав роз’яснення умов вступу та проходження військової служби. У подальшому добровільно вступив до 7 роти З МСБ 3 ОМСБр 1 АК терористичної організації «ДНР» (військова частина № 08803 так званого Міністерства оборони «ДНР»). Був забезпечений військовою формою із знаками розрізнення «ДНР» та зброєю – автоматом Калашникова та набоями до нього, ніс караульну службу на контрольно-пропускному пункті при в’їзді на територію дислокування підрозділу та брав участь в бойових навчаннях.
Але на початку грудня Петров не пройшов психологічні тести медичної комісії при так званому військовому комісаріаті терористичної організації «ДНР». 7 грудня він покинув службу і намагався перетнути контрольний пункт в’їзду – виїзду громадян в зоні проведення АТО «Майорське» смт. Зайцеве у напрямку неокупованої території України. Там його затримали співробітники СБУ.
Петров визнав свою вину повністю і щиро каявся.
На мобільному і сторінці «Вконтакте» виявлені фотографії, де Петров у військовій формі під час служби в «ДНР». Також він вказав, що на його мобілці є три телефонні номери учасників «ДНР».

Петров показав на карті Google місцерозташування частини, де служив. Також повідомив, що на території розташовані гараж з технікою, а саме: шість бойових машин піхоти, один «Урал», один ВАЗ-таблетка. Окремий гараж використовується для зберігання боєприпасів: патрони для автомата Калашникова, для кулемета, ракети для гранатомета. Загальна чисельність особового складу 7 роти 3 батальйону З бригади 1 АК «ДНР» – приблизно сто чоловік.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check