Прокурора з «ДНР» заочно засудили до 8 років в’язниці з конфіскацією

 Прокурора м.Сніжне, підконтрольного терористичній організації «Донецька народна республіка», заочно засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Куйбишевського суду від 7 лютого.

На вирок може бути подана апеляція протягом 30 днів.
Обвинувачений – Володимир Порохня, відомий як прокурор м.Сніжне,  що контролюється силами «ДНР». Вирок винесено за ч.1 ст. 258-3 ККУ – участь у терористичній організації.
Згідно з обвинуваченням, Порохня працював в органах прокуратури України і з березня 2015 року по теперішній час на території м. Сніжне Донецької області за власною ініціативою бере участь у терористичній організації «Донецька народна республіка». А саме працює на посаді прокурора міста Сніжне.
Його вину доводив скріншот зі сторінки прокуратури «ДНР» з контактами підрозділів, а також публікація «Малазийский «Боинг» под Донецком сбит украинским истребителем» в «Комсомольській правді», де Порохня дає інтерв’ю як прокурор міста Сніжне і Торез.
Крім того, у розпорядженні слідства були записи телефонних розмов Порохні та листи із з електронної скриньки прокурора – proksneg.dnr@mail.ru.
Також як свідки були допитані дві особи, які працювали з Порохнею в прокуратурі Донецької області. Вони розповіли, що у 2010-2014 обвинувачений працював помічником прокурора м.Сніжне. Про те, що він перейшов на роботу до «ДНР» вони дізнались від колег, які спілкувались із ним у 2014 році після того як українська прокуратура у зв’язку з АТО переїхала з Донецька до Маріуполя. Вони впізнали голос Порохні на аудіозаписах телефонних розмов.

Володимир Порохня відбуватиме покарання з моменту фактичного затримання.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check