Печерський суд вдруге не зміг провести підготовче засідання у справі Каськіва

Печерський суд другий місяць поспіль не може провести підготовче засідання у справі за обвинуваченням екс-керівника Держінвестпроекту Владислава Каськіва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з залу суду.

27 лютого прокурор Василь Мальований заявив відвід судді Світлані Смик, оскільки вона була залучена у справі на стадії досудового розслідування. Адвокат Каськіва Ярослав Толкачов заявив відвід судді Олесі Батрин, тому що вона ухвалювала рішення у кримінальному провадженні, з якого була виділена справа Каськіва.

Колегія із трьох суддів відвід задовольнила. В колегії залишилась тільки суддя Ірина Литвинова. Тепер справу направлять на авторозподіл.

Обвинувальний акт стосовно Каськіва надійшов до Печерського суду 14 грудня 2017 року. Підготовче засідання було призначено на 25 січня, але не відбулося, оскільки одна із суддів не змогла брати участь.

Каськіва обвинувачують у привласненні, розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191 КК) і службовому підробленні (ч.2 ст.366 КК). Йому могло б загрожувати до 12 років позбавлення волі.

Йдеться про закупівлю у 2012 році Держінвестпроектом рекламних послуг у ТОВ «Глорія» на 7,5 млн грн.

Відомо, що Каськів повернувся з Панами у ніч на 1 листопада 2017 року. Раніше він перебував у розшуку і Україна ініціювала процедуру його екстрадиції. Але сам Каськів заявив, що повернувся добровільно.

Не дочекавшись рішення суду він відшкодував 7,5 млн грн інкримінованих йому збитків.

1 листопада 2017 року Печерський суд застосував до Каськіва запобіжний захід у вигляді застави у 160 тис грн. 

Яке тепер може загрожувати покарання Каськіву, прокурор ГПУ Мальований коментувати відмовився. Раніше генпрокурор Юрій Луценко сказав, що це може бути умовне покарання.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check