Казначея угруповання «РИМ» випускають на волю за «законом Савченко»

Суд виніс вирок Роману Буценку, який був учасником непередбаченого законом збройного формування «РИМ», заступником військового коменданта Свердовська з економічно-господарської діяльності.
Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Біловодського райсуду Луганської області від 19 лютого.
Суд затвердив укладену між прокурором Дмитрієм Кожушком і обвинуваченим угоду про визнання винуватості. Буценко визнав себе винним за ч.2 ст.260 КК – участь у незаконному збройному формуванні.
Суд призначив йому узгоджене сторонами покарання у вигляді 3 років позбавлення волі без конфіскації майна.
Суд зарахував йому строк попереднього ув’язнення із розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні тримання під вартою, за діючою на момент затримання редакцією Кримінального кодексу (норма була відома під назвою «закон Савченко»).
Буценко був затриманий 8 вересня 2016 року. Тому суд вважає, що строк відбування покарання для нього закінчується 7 березня 2018 року.
За матеріалами справи, Буценко приєднався до бойовиків «РИМу» у жовтні 2014 року.
До компетенції Буценка входило керівництво так званою «Свердловською митницею», що підпорядковувалась на той час НЗФ «РИМ». 

За версією обвинувачення, він фактично організовував та координував діяльність злочинних угруповань, які здійснювали контрабандне переміщення товарів через контрольований незаконними збройними формуваннями пункт пропуску «Червонопартизанськ».
Також Буценко начебто займався легалізацією автомобілів, які були викрадені на непідконтрольній українській владі території, з метою фінансового забезпечення незаконного збройного формування «РИМ». Крім того,  до сфери його компетенції входило забезпечення незаконного збройного формування матеріальними засобами, заробітною платнею. 

У червні 2015 Буценко виїхав до Росії. Але його затримали в Києві, куди він, за його словами, періодично приїздив до родини.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check