Адвокат Без’язикова на знак протесту покинув суд

Адвокат полковника ВСУ Івана Без’язикова Віталій Титич на знак протесту покинув судове засідання.

Це сталося після того, як судді не задовольнили два його клопотання.

Перше клопотання було про зміну порядку дослідження доказів. Захист Без’язикова хотів допитати своїх свідків, у першу чергу, дружину обвинуваченого і слідчого СБУ Будніка. На думку адвоката, це мало вплинути на питання продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Суд клопотання про зміну порядку дослідження доказів не задовольнив і зазначив, що спочатку досліджуються докази обвинувачення.

Після цього адвокат заявив клопотання про відвід суддів, але колегія його не задовольнила, зазначивши, що немає підстав.

Далі адвокат Титич встав і сказав, що більше не може залишатись у залі і найдієвішим способом захисту вважає покинути засідання. Судді сказали, що будуть скаржитись на його поведінку. Адвокат також пообіцяв скаржитись на прокурора.

15 лютого 2018 закінчується строк тримання Без’язикова під вартою.

Прокурор Олег Пересада попросив суд відкласти засідання і вирішити питання залучення захисника для Без’язикова. При цьому він зазначив, що Титич фактично зірвав засідання.

У полковника є також адвокат Олег Веремієнко, який 5 лютого у суд не прийшов за станом здоров’я

О 12.15 суд видалився у нарадчу.

О 12.50 суд ухвалив засідання відкласти до 7 лютого на 12 годину. Для продовження строку запобіжного заходу суд вирішив призначити Без’язикову адвоката з центру безоплатної правової допомоги

Також колегія ухвалила звернутися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів Києва для притягнення Віталія Титича до дисциплінарної відповідальності.

Без’язиков перебуває під вартою з грудня 2016 року. Його обвинувачують у державній зраді і участі у терористичній організації. За це полковнику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Як відомо, Іван Без’язиков у серпні 2014 потрапив у полон «ДНР». Був звільнений у липні 2016 року.

За версією обвинувачення, у полоні Без’язиков пішов на співпрацю з терористами і був заступником начальника відділу військової розвідки «ДНР».

15 січня 2018 у судовому засіданні прокурор зачитав протоколи огляду записів телефонних розмов Без’язикова з терористами. Після цього обвинувачений просив призначити його сім’ї цілодобову охорону, але суд у такому клопотанні відмовив.

Справу Без’язикова слухає колегія Шевченківського суду Києва у складі Лідії Щебуняєвої, Оксани Голуб і Віталія Циктіча.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check